Надіслати лист
Щоб скористатися формою, включіть підтримку JavaScript та Cookies в браузері.

Кований навіс

Кований навісНавіс - частий гість прибудинкових ділянок. Це може бути і невеликий навіс біля дверей, і дах відкритої альтанки, і навіс над терасою. Навіс покликаний виконувати відразу кілька функцій. Головна з них - захист території від опадів, вітрів, сонця. Навіси бувають різними за типом конструкції, міцності, ступенем декоративності. Найкращим варіантом буде саме кований навіс. Навіси, створені з металу, одночасно можуть володіти і достатньою міцністю, і неймовірною декоративністю. Для цього достатньо, щоб створенням такого металовиробу займався майстер з умілими руками, хорошою уявою і розвиненими творчими задатками.

Кований навіс може бути виготовлений у формі прямокутника, квадрата, півкола. Більш оригінальні форми також мають шанс стати основою для навісу. Обмежень в даному виді творчості досить не багато. Кований навіс насправді не завжди повністю металевий. Дуже часто з металу формується тільки основа (скелет) для навісу, який згодом доповнюється елементами з прозорого або кольорового полікарбонату. Такий навіс виглядає дуже красиво і ефектно. Навіси такого типу конструкції виглядають більш повітряними і витонченими, ніж навіси, накриті металевими пластинами. До того ж, кований навіс з полікарбонатними листами буде набагато легше металевого, що напевно позитивно вплине на його безпеку в процесі експлуатації.

Майстри компанії «Кузня Ковалів» зроблять по Вашому замовленню кований навіс дивовижної якості і краси.

У роботі ми використовуємо виключно якісний метал і полікарбонат, завдяки чому кожен виготовлений нами на замовлення кований навіс можна охарактеризувати як довговічний, надійний, зроблений грамотно і зі смаком.

  G Analytics
разработка сайта веб студия