Надіслати лист
Щоб скористатися формою, включіть підтримку JavaScript та Cookies в браузері.

Головна

Більше фотографій дивитись тут:

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. "Кузня Ковалів" знаходиться недалеко від Києва в славному і мальовничому місті Каневі, Черкаської області, розташованому на березі Дніпра. Кузня спеціалізується на виготовленні гвинтових кованих перил для сходів різного типу. Нами розроблено цілий ряд моделей кованих перил для гвинтових сходів. Всі вони виробляються з оптимально підібраного для цього металопрокату. Кузня працює вже понад 10 років. Її вироби продаються не тільки в Києві, Черкасах, Київській та Черкаській областях, а й в інших областях України, і навіть за кордоном.

Якщо Вам необхідні якісні та красиві ковані огорожі для ваших сходів, тоді Вам з нами по дорозі.

У нас ви можете також замовити ковані тераси, ковані віконні решітки, ковані ворота, ковані дверні козирки, ковані лавки.

Художня ковка від компанії "Кузня Ковалів" ніколи не вийде з моди і буде радувати Вас довгі роки. Вона прикрасить Вашу квартиру або заміський будинок.

Ковані перила
Ковані перила
Ковані тераси
Ковані тераси
Ковані балкони
Ковані балкони
Ковані віконні решітки
Ковані віконні решітки
Ковані ворота
Ковані ворота
Ковані дверні козирки
Ковані дверні козирки
ковані вироби
Інші вироби

Кування як древній спосіб обробки металу виникло в часи заснування перших держав. В першу чергу воно застосовувалося у виготовленні знарядь праці, зброї, предметів побуту. Сама по собі художня ковка з'явилася значно пізніше.

В даний час художня ковка набуває популярності і стає втіленням доброго смаку. Ковані вироби є популярним елементом декору, прекрасно вписуючись в будь-яку архітектуру. Ковані предмети виглядають привабливо, добротно, і разом з тим досить витончено і респектабельно. Ковані вироби - унікальні речі, створені важкою працею коваля.

Наша співпраця з клієнтом включає в себе:

  • вивчення проекту моделі кованого виробу;
  • визначення попередньої вартості проекту;
  • надання ескізів;
  • врахування побажань клієнта;
  • зустріч на місці з метою детального вивчення та зняття розмірів.

Всі вироби ретельно зачищуються та покриваються лише якісними фарбами, що гарантує гарний зовнішній вигляд та довговічність виробу!

  G Analytics
разработка сайта веб студия